Mata masująca Medivon CF2602 – dla Twojego relaksu i zdrowia

Długa trasa z własnym masażystą? Jest to możliwe! A wiadomo, że wypoczęty kierowca to kierowca czujny, natomiast zmęczony – to gotowe nieszczęście. Bóle pleców są jedną z najczęściej występujących przypadłości, z jakimi boryka się człowiek w XXI wieku. Brak ruchu, siedząca praca – wszystko to sprawia, że coraz częściej mamy bóle właśnie w tej części ciała. Na szczęście pomocną dłoń podaje nam mata masująca Medivon CF2602 Dzięki temu masażerowi pleców możemy zapomnieć o wszelkich bólach.

Philips OneBlade QP2520 – przycina, goli, modeluje

Golenie zarostu maszynkami jednorazowymi to dla Ciebie istna udręka? A może próbowałeś walczyć z nim przy pomocy golarek elektrycznych, ale nadal na Twojej twarzy i szyi pojawiały się liczne podrażnienia? Jest urządzenie, które łączy w sobie poręczność maszynek jednorazowych oraz funkcjonalność i moc golarek elektrycznych – Philips OneBlade QP2520. Ta niepozorna golarka, wyglądem przypominająca raczej zwykłą maszynkę do golenia, jest świetną alternatywą, jeśli lubisz eksperymentować ze swoim zarostem. Nadaje się zarówno do zwykłego golenia, ale możesz nią także wymodelować i przyciąć zarost do odpowiedniej dla Ciebie długości. Zobacz co jeszcze kryje w sobie OneBlade.

Blender BOSCH ErgoMixx – uniwersalna i wygodna pomoc w kuchni

Jaki powinien być uniwersalny blender? Przede wszystkim wielofunkcyjny – powinien posiadać różne rodzaje ostrzy dopasowanych do każdego typu produktów, zawierać w zestawie m.in. rozdrabniacz, końcówkę do ubijania, odpowiednio dopasowany pojemnik. Dodatkowo powinien wyróżniać się ergonomicznym, antypoślizgowym kształtem oraz możliwością swobodnej regulacji prędkości obrotów. Właśnie taki jest blender BOSCH ErgoMixx. Od momentu wprowadzenia go na rynek nie słabną pozytywne opinie osób, które miały przyjemność przetestowania go w swojej kuchni.

7 nawyków skutecznego działania – Stephen R. Covey – zmień swoje życie!

Często masz wrażenie, że świat coraz bardziej pędzi do przodu i nie ma szans, aby go dogonić? Masz wielkie marzenia i cele, ale brakuje Ci motywacji i czasu do tego, aby stale,  krok po kroku do nich dążyć? Większość swojej uwagi skupiasz na pilnych, lecz niekoniecznie ważnych dla Ciebie sprawach? Co chwilę odkładasz na później te, które nie są pilne, ale od których zależy kształtowanie Twojej lepszej przyszłości? To nie może trwać w nieskończoność! Książka “7 nawyków skutecznego działania” da Ci dostęp do niesamowitych i sprawdzonych narzędzi, które umożliwiają wyrwanie się z codziennej rutyny i rozpoczęcie marszu po realizację wszystkich najważniejszych planów w Twoim życiu.

Oral-B Vitality CrossAction – szczoteczka elektryczna na każdą kieszeń

“Szczoteczki elektryczne czyszczą zęby skuteczniej niż zwykłe szczoteczki manualne” – zapewne wiele razy spotkałeś się z reklamami głoszącymi tego rodzaju hasła. Czy to tylko puste slogany reklamowe, które niewiele mają wspólnego z rzeczywistością? Nie, to prawda. Czy większa dbałość o zęby musi wiązać się z wydatkiem na szczoteczkę elektryczną za kilkaset złotych? W żadnym wypadku! Oral-B Vitality CrossAction w zupełności wystarczy aby skuteczniej dbać o higienę jamy ustnej i nie wydawać na ten cel fortuny 🙂

Xiaomi Mi Band 2 – opaska dla aktywnych i nie tylko

Chciałbyś w dużo większym stopniu kontrolować swoją codzienną aktywność i do tego zadbać o zdrowy sen, po którym wyzwala się prawdziwa energia do działania, a nie chęć do włączenia kolejnej drzemki? Niepozorna opaska Xiaomi Mi Band 2 posiada znakomite funkcje. Pozwolą Ci one na analizę efektywności Twoich treningów i zapewnią pobudkę w odpowiedniej fazie snu. Po przeczytaniu tej krótkiej recenzji przekonasz się, że kupując to niedrogie urządzenie, zyskujesz większą kontrolę nad swoim organizmem w dzień i w nocy oraz motywację do aktywniejszego życia 🙂

“Historia bez cenzury” Wojciech Drewniak – recenzja, gdzie najtaniej?

Jak wspominasz naukę historii w czasach szkolnych? Musiałeś uczyć się na pamięć mnóstwa dat i czytać o ciągu wydarzeń historycznych napisanych w ciężkim do przyswojenia stylu? To niestety bardzo często się zdarza na lekcjach tego przedmiotu. Trudno zaprzyjaźnić się uczniom z poznawaniem przeszłości i poszukiwać  jej ciekawych aspektów. Takie przekonanie o historii postanowił obalić Wojtek Drewniak, który wraz z innymi pasjonatami tej dziedziny założył kanał na platformie YouTube. To tam w porywający sposób opisywane są postacie i wydarzenia, które każdy z nas pamięta z lekcji. Po ogromnym sukcesie filmów wideo, przyszła kolej na książkę “Historia bez cenzury”, w której autor dokłada sporo ważnych i niesamowicie ciekawych informacji, przedstawionych w tym samym, humorystycznym stylu.